O nás, aneb kdo za tím stojí!

 

Fofr-obrazy.cz - český výrobce obrazů na plátno. Naším krédem je: "Nic ze sympatie, ale z lásky. Nic na čas, ale na celý život". Obrazy z Vašich fotografií vyrábíme s maximální precizností na pečlivě vybrané a kvalitní materiály.

Moc dobře si uvědomujeme, že vytištěné fotografie jsou vzpomínky. My chceme, aby Vám tyto vzpomínky dělaly radost dlouhou dobu. :-)

 

Příběh každého obrazu začíná u Vás - pořízením fotografie. Nezáleží na motivu, důležitý je výsledek, který udělá radost a bude Vám oblíbenou vzpomínku připomínat. :-)

 

Jakmile nám odešlete fotografii, postaráme se o její zpracování. Náš grafik připraví fotografii pro tisk - vsadí snímky do tiskových šablon a postará se o správné umístění motivu na formát obrazu. Připravená grafická data předá tiskaři. Ten provede jejich kontrolu a vysází připravené obrazy na plochu plátna. Udělá to tak, aby minimalizoval množství odpadu. Jakmile jsou data v tisku, přebíhá tiskař mezi tiskárnou a počítačem a průběžně kontroluje kvalitu tiskového výstupu tak, aby v případě chyb tisku mohl sjednat okamžitě nápravu.

 

Po dokončení tisku stočí tiskař potištěnou roli plátna a nechá ji 48 hodin schnout. Tím zajistí dokonalou fixaci barev. V mezičase se připraví pro každý obraz rám, ten se sestavuje z jednotlivých lišt. Je na to potřeba trocha fyzické síly, ale zase né moc. :-)

 

Usušené plátno je nařezáno a roztříděno. Na řadu přichází napínání plátna na rám, zde je potřeba hodně zručnosti a šikovnosti. Napnuté obrazy projdou finální kontrolou, zda-li je plátno dobře vypnuto, není-li rám křivý a nejsou-li vady v tisku. Zkontrolované obrazy jsou zabaleny do fólie a transportních boxů a ty již odesíláme k Vám.

 

Vy jenom vybalíte obraz z krabice a pověsíte na zeď. :-)

Fofr-obrazy.cz - Český výrobce obrazů na plátně

Obsah těchto stránek je chráněn autorským zákonem. Jakékoli kopírování, další zveřejňování a šíření jakýchkoli textů, obrázků, fotografií, zdrojových kódů nebo jiných částí webu je bez písemného souhlasu a vědomí autorů zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Třizebry.CZ s.r.o., IČ: 03827186. Všeobecné obchodní podmínky